ZWIĄZEK BOJOWNIKÓW O WARUNEK I DZIEKANKE

...tajne forum Związku Bojowników o Warunek i Dziekanke

Ogłoszenie

Nakarm pokemonki

A czy Ty, nakarmiłeś pokemony swojego stowarzyszenia?
Jeśli nie to kliknij w obrazek lub tutaj: LINK
28.12.2011

Na naszym forum, jest możliwość wybrania jednego z wielu styli wyglądu.
Każde nowe konto automatycznie będzie miało ustawiony bajerancki styl mercury3.
Osoby które zrobiły konta od wczoraj wstecz(27.12) muszą zmienić sami.
Jak to zrobić?
- Wchodzimy w profil i wybieramy wyświetlanie
- W widocznej liście styli wybieramy mercury3
- otwieramy szeroko buzie i mówimy : Łaał ale czad
Dodany został regulamin, koniec z samowolką!
31.12.2011

- Zostało dodane Archiwum( są tam wszystkie ogłoszenia, te które zeszły już z tapety(strony głownej)
- Dodano Rangi, miejsca czekają do roboty!
- Wydałem pozwolenie na html! Teraz wasze posty mają błyszczeć pomysłowością(w tagach [html] [/html] nie w nawiasach ostrych :P
OGŁASZAMY NABÓR! Więcej na Nabór
Konkurs
Zapraszam do wzięcia udziału, jak nikt się nie zgłosi
to krew się poleje!
01.01.2012

Najlepsze życzenia od administracji!

09.01.2012
Kilka spraw(złych)
1. Zamykamy rekrutacje, zamykamy i tyle, czy to brat czy admin, niech całuje klamkę.
2. Każdy kto złapie 3 ostrzeżenia, wylatuje(o ostrzeżeniach już niedługo)
3. Zawieszamy akcję Bulba, pod ,,patronatem" stowarzyszenia już nic takiego nie będziemy robić
4. Koniec z wulgaryzmami, czy na chacie czy w postach. Nie ma i tyle.

#1 2011-12-28 22:05:23

 Ignisyo

Administrator

11910049
Zarejestrowany: 2011-12-23
Posty: 667
Punktów :   

Coś o sobie

Krótkie informacje o każdym z nas :]

Kasablanka

Kod:

Cześć!
Dziękuję Wam za przyjęcie do Stowarzyszenia!
Jestem Iza i na co dzień studiuję weterynarię w Lublinie (3 rok). Mam nadzieję, że będę mogła pomóc w rozwoju ZBWD. Interesuję się trochę grafiką, więc w razie czego mogę zająć się tego typu aspektami (logo itp.). Karmienie oczywiście macie zapewnione. Jeśli ktoś z Was wolałby mieć karmionego pokemona, który nie jest cały czas liderem drużyny, to wysyłajcie linki.
Pozdrawiam!
Iza

Perkos

Kod:

siema
Z tej strony Piotrek, 23 - letni student UP Lublin (medycyna weterynaryjna V rok) Mam nadzieję że jakoś się dogadamy. Dbanie o zwierzaki wpisane w zawód, więc karmienie obowiązkowe:) w razie pomysłów będę dawał znać.
Pozdrawiam
Piotr

Shavoo

Kod:

Witam serdecznie wszystkich.
Ciesze się, że do was dołączyłem. Mam na imię Kuba i jestem studentem PWR. Karmienie codziennie macie zapewnione. Mam nadzieje, że będzie nam się dobrze razem grało:)
Pozdro

zbyszek

Kod:

Cześci jestem Zbyszek na codzień chodze do szkoły ponadgimnazjalnej na kierunku mechanika. Karmienie poków macie a bank.

Tezaurus

Kod:

Informatyka PWR (najlepsza uczelnia na świecie), już nie student :)

jacktorn

Kod:

Igor, lat 20, Wawka, student WAT-u zafscynowany komputerami, internetem oraz piłką nożną. Nie jestem żadnym szefem. Co najwyżej równiejszy z równych:)

Ignisyo

Kod:

Witam panów a może i panie..
Na razie znać mnie będziecie jako Ignisa, ew. Igi'ego
Interesuje się przedmiotami ścisłymi ,szczególnie chemią
(interesuje się to znaczy jestem w nich dobry, gdybym nad nimi pracował prawdopodobnie nie miałbym czasu na takie gierki :))
Dodam, że jestem kibicem Pogoni(klub z miasta)i Kanonierów, nie wiem co jeszcze mogło by Was interesować, na pytania odpowiem

~~Kot Igi :D

damian(L)

Kod:

Mam na imię Damian. Mam 18lat. Pochodzę z lubelszczyzny;) interesuję się sportem (zwłaszcza piłka nożna) od dziecka jestem kibicem Legii Warszawa;) chodzę do LO ONZ w Biłgoraju

KaiGohan

Kod:

Noszę imię Adrian :D
Mam 13 lat :P
yyy co tu jeszcze...aaa lubie pokemony ;]
to chyba wszystko tak z grubsza :D
a jeśli chodzi o jakieś tajne sposoby...pfff to nie ma ich zbyt wiele :D prawie wcale nie ma ;]
czesto uzywam tylko jednego:
jak ide w dzicz spotykam poka otwieram druga karte i np lecze poki kupuje balle bo sie skonczyly :D
takie cos;d
nic szczególnego :D

lukas2391

Kod:

Witam wszystkich! chciałem się przywitać i przedstawić :P Mam na imię Łukasz, gram w PokeLife od niedawna. Narazie wam wystarczy, może z biegiem czasu dorzucę coś więcej :D Miło mi że moglem dołączyć do tego stowarzyszenia. :)

CzoLedo

Kod:

Witam wszystkich.Mam na imię Wiktor. Mam 12lat. interesuję się sportem i pokemonami od dziecka Kocham Sport.Bardzo lubie tez pokemony.

bladyqwe

Kod:

Mam na imię Radek lat 12.Bardzo Lubie pokemony i zwierzęta

Paulalina

Kod:

No to się przemogłam i napisałam ;)

Mam na imię Paulina i mam 18 lat. W pokemony grałam już jak byłam mała i można je było znaleźć w chipsach ale nie chciałam mieć tak jak wszyscy pikachu tylko charmandera ;p No i go mam ; ) A tak na co dzień to uczę się w LO na rozszerzeniu biologia-chemia i za kilka miesięcy matura...

To tyle o mnie ;)

nitro89

Kod:

Witam wszystkich,

Mam na imię Tomek (22 l), pochodzę z okolic Krk. Mam nadzieję, że razem uda Nam się podbić PokeLife i sięgać po najwyższe cele :)

Pozdrawiam i życzę samych sukcesów.

Ps - Poki nakarmione :)

pikatchu96

Kod:

Jak miło nareszcie znaleźć się wśród was. Postaram się jak najwięcej udzielać na forum i karmić wasze pokemony.

Pozdro dla chłopaków z internatu ONZ:)

pierdusss

Kod:

Cześć Sorki za ataki na niektórych z was chciałem sprawdzić swoją siłę na silnych graczach ;D.
Jestem Łukasz i mam 16 lat pochodzę z Poznania. Gram w tę gra od jakiegoś czasu.

przem6969

Kod:

Witam jestem nowym członkiem stowarzyszenia;p Mam na imię Przemek interesuje się pokemonami, anime, piłką nożną i mam nadzieje ze się będzie milo współpracowało nam. Nie wiem co dalej napisać wiec do zobaczenia w grze ^^


gaaaaaaaaa

Kod:

JESTEM BARTEK MALANOWSKI I POCHODZE Z WABRZEZNA I KOCHAM POKEMONY

dexio[/b]

Kod:

Witam. Nazywam się Jarek i mam 20 lat. Mieszkam w Pelplinie niedaleko Tczewa. Jestem studentem fizyki. Interesuje się sportem, muzyką, komputerami, itd. Możecie liczyć na moją pomoc!

Cybuch[/b]

Kod:

Cześć, dopiero dołączyłem do waszego stowarzyszenia i mam nadzieje, że będzie nam się dobrze razem grało. Mam na imię Piotrek i mam 16 lat, chodzę do technikum informatycznego. Przygodę z pokemonami zacząłem od dziecka kiedy to zacząłem grać w pokemony cristale na gameboya. Pokemony te można powiedzieć przeszedłem pokonałem Asha, wiec jeżeli chodzi o moja wiedzę o pokemonach to jest ona bardzo rozległa znam prawie wszystkie pokemony pierwszej generacji wiem jakie mają ataki i kiedy ewoluują, no to tyle ode mnie. ;)

azmael[/b]

Kod:

Mam na imię Michał lat 20 z Ostrowca Św.

To na razie wszyscy, kolejność jest przypadkowa.


Ja tu tylko sprzątam
http://img830.imageshack.us/img830/9194/agagac.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokemon-arena.pun.pl www.coolhogwart.pun.pl www.housemd.pun.pl www.kungfu-panda.pun.pl www.wiedzminbpf.pun.pl